Nowy Rok, nowe wyzwania i cele

Dodano 2 stycznia 2018, w Bez kategorii, przez krzysztofsobczak

Dzień Dobry
Serdecznie witam wszystkich czytelników mojego dziennika w nowym 2018 roku. Dziękuję, że grono czytelników jest tak liczne, o czym przekonuję się wielokrotnie rozmawiając z Państwem przy okazji różnego rodzaju spotkań czy uroczystości. Niestety z dniem 31 stycznia domena blog.pl, zostanie zamknięta, stąd zmieni się adres serwera, na którym będę prowadził mój dziennik, o szczegółach powiadomię Państwa odpowiednio wcześniej.
Dziś jak w każdy wtorek, serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych spotkaniem ze mną, na cotygodniowy dyżur w sprawie skarg i wniosków do urzędu gminy w Wieniawie. Jestem do Państwa dyspozycji w godzinach pracy urzędu, pomiędzy 7.30 a 15.30.
Dzień dzisiejszy poświęcam również na sprawy organizacyjne: spotkanie z zespołem odpowiadającym za przygotowanie procedur zarządzania bezpieczeństwem, implementację przepisów UODO i przygotowanie do RODO, spotkanie z Kierownikami Referatów, opracowanie planu zamówień publicznych, spotkanie z Kierownikami i Dyrektorem Jednostek Organizacyjnych Gminy, opracowanie kalendarza spotkań i aktualizacja terminarza zebrań z Mieszkańcami.
Życzę jeszcze raz wszystkim czytelnikom wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku, zdrowia i radości oraz satysfakcji jaką przyniesie każdy nowy dzień.

Z samorządowym pozdrowieniem

Krzysztof Sobczak
Wójt Gminy Wieniawa

 

2 Responses to Nowy Rok, nowe wyzwania i cele

 1. ~k pisze:

  Dziękujemy za życzenia. Panie wójcie moim życzeniem i wielu mieszkańców jest by osiedle Chojniak miało dwie ulice,naszych bohaterów lokalnych: kpt. Ludomira Łuniewskiego, por. Adama Bieńkowskiego, wskazuje na to logika, logistyka i najlepsza nauczycielka- historia.Moglibyśmy też wspólną kwestą szkolno- parafialną,odnowić grób rodziny Podkańskich i Łuniewskich,100- rocznica odzyskania niepodległości nas zobowiązuje.
  P.S. Weźmy przykład z Borkowic ws .polityki historycznej. Zorganizowali kwestę.
  Panie wójcie przypominam i podpowiadam. W tych puzlach Wieniawy trochę brakuje.Dzieciaki z jasełek narzekały że zebrakło im pierogów i racuchów, choć była jeszcze grzybowa, a występowały bardzo długo.Remiza tylko dla vipów?Jestem do dyspozycji.Człowiek bez tzw.pleców.Jestem- pamiętam-czuwam.Pozdrawiam.

  • krzysztofsobczak pisze:

   Bardzo ciekawa inicjatywa, zaproponujemy Mieszkańcom konsultacje w tej sprawie za pośrednictwem centrum dialogu gminnego. Sprawa zostanie również zakomunikowana Radzie Gminy, ponieważ to właśnie jest organ, w którego kompetencjach pozostaje decyzja w tej sprawie. Kwesta szkolno parafialna nie jest w gestii Wójta, zaangażować się w tej sprawie muszą harcerze i wolontariusze. W Borkowicach kwestę zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy. Ze swojej strony złożę wniosek do Wojewody Mazowieckiego o współfinansowanie renowacji pomnika, jednak cmentarz jest wpisany na listę zabytków i wymaga to odpowiednich procedur administracyjnych. Jeśli chodzi o organizację wigilii, to w siedzibie OSP, jak mi wiadomo przygotowane są miejsca dla osób samotnych, w trudnej sytuacji, znajdujących się pod opieką GOPS, zapraszani są również sponsorzy i goście. Jak mi wiadomo, każdy z zainteresowanych mógł wejść do sali, zespoły, kolędujący, a także dzieci, ale dziękuję za zwrócenie uwagi na ten element. Pozdrawiam i pozostaję do dyspozycji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>