Życzę wszystkim radosnego świętowania!

Dodano 26 grudnia 2017, w Bez kategorii, przez krzysztofsobczak

Trwając w radości Bożego Narodzenia, pragnę złożyć wszystkim czytelnikom, najserdeczniejsze świąteczne życzenia.
Niech w tym wyjątkowym czasie Wasze rodzinne domy wypełniają się ciepłem i blaskiem światła, jakie przynosi Narodzony Syn Boży, a atmosfera jaka gościła przy wigilijnym stole, pozostanie na zawsze w sercach.
Niech ten wspaniały łańcuch serc, połączonych serdecznością i radością, a nadto wzajemnym zrozumieniem, zawsze łączy i przypomina że jesteśmy jedną wielką rodziną samorządową, wspólnotą tworzącą Naród, nie bądźmy nigdy wobec siebie obojętni i nieczuli. Wtedy Boże Narodzenie będzie trwało w nas zawsze, nie tylko w te grudniowe dni.

Życzę wszystkim jeszcze raz, poniekąd na półmetku tegorocznego świętowania, przede wszystkim pogody ducha, Bożego Błogosławieństwa i jak najmniej kłopotów. Oby nigdy nie zabrakło w nas otwartości na drugiego człowieka i wyrozumiałości, a wiara, nadzieja i miłość, którą przynosi Boże Dziecię, wzrastała w nas każdego dnia, wzbudzając radość emanującą na całe nasze samorządowe środowisko.

Radosnego Rodzinnego Świętowania

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>