Zapraszam na mój cotygodniowy dyżur

Dodano 19 grudnia 2017, w Bez kategorii, przez krzysztofsobczak

Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani spotkaniem ze mną w dniu dzisiejszym w ramach cotygodniowego dyżuru w sprawie skarg i wniosków, serdecznie zapraszam do godziny 15.30. Spotkania z Państwem są dla mnie niezwykle istotne i potrzebne, ponieważ pozwalają w sposób najbardziej właściwy kierować urzędem zgodnie z oczekiwaniami jak największej liczby Mieszkańców naszej lokalnej społeczności. Dziękuję jednocześnie za cenne uwagi i wiele istotnych informacji z szerokiego zakresu działań gminy.
W dniu wczorajszym, wraz z przedstawicielami Seniorów z ośrodka w Komorowie oraz Zespołem Wieniawa, na zaproszenie Pani Minister Elżbiety Rafalskiej, uczestniczyliśmy w spotkaniu opłatkowym Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie. Dziękuję przedstawicielom Seniorów i Zespołu za wykonanie kolęd i pastorałek oraz za zaprezentowanie naszej Małej Ojczyzny w jak najlepszym wydaniu.
20171218_135410
Zbliżają się święta Narodzenia Pańskiego i Nowy 2018 rok. To niezwykły i wyjątkowy czas, spędzany w gronie rodzinnym i najbliższych. Nie pozwólmy aby nasze serca w tych wyjątkowych dniach były zaśmiecane przez niepotrzebnie budowane napięcie i ocenianie innych ludzi własną miarą, niekoniecznie obiektywną. Trwajmy w radości świątecznej i budujmy swoje relacje na prawdzie i szczerości, we wzajemnym przebaczeniu, o którym mówiłem na naszym opłatkowym spotkaniu. Życie człowieka jest zbyt krótkie, by marnować je na budowanie murów zawiści i waśni. Najcenniejszy dar jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi, to dar serca, język natomiast może nawet zabić. Tego bądźmy świadomi, bo nie wiemy jeszcze, w jakim gronie weźmiemy do rąk opłatek w przyszłym roku. To nie my jesteśmy decydentami życia i śmierci. Na ten czas refleksji, życzę wszystkim zdrowia i miłości w sercu – wszystkim, bez względu na przekonania polityczne, głoszone opinie, bezpodstawne krytyki,przekleństwa, wyznanie, czy różnice jakie nas dzielą. Wykorzystajmy ten czas dla naszych rodzin, dla wspólnego szczęścia i pomyślności naszej Małej Ojczyzny. Wszyscy tego potrzebujemy: zgody, szczerości, wzajemnego zaufania i spokoju, czego Państwu i sobie życzę nie tylko na ten czas świąt ale na cały 2018 rok, na całe życie.
Koniec roku to dla samorządu okres wytężonej i wzmożonej pracy. Koniec roku budżetowego to duża liczba rozliczeń i sprawozdań. To również czas, który musimy wykorzystać na uchwalenie budżetu na rok 2018. jest to niezwykle ważne i czasochłonne zadanie. Dlatego też wszystkich zainteresowanych spotkaniem ze mną zapraszam w dniu dzisiejszym lub dopiero w dniu 02 stycznia 2018r.
Dziś pracownicy urzędu gminy w Wieniawie pracują na ulicy Rzecznej, gdzie prowadzą roboty związane z poprawą przejezdności drogi po wybudowaniu kolektora kanalizacyjnego. Został również sfinalizowany zakup małej infrastruktury (ławki) na skwer w Skrzynnie. Zostaną one ustawione jeszcze w bieżącym tygodniu. Zostały ustawione również tablice informacyjne z numerami posesji na ulicy Chojniak w Wieniawie. Na prośbę Mieszkańców oczyszczono również rów odwadniający na Woli Brudnowskiej, tzw. Zawoli, gdzie tworzyły się zastoiska wodne, powodując podtapianie działek rolnych.
Życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>