Dzień przyjęć interesantów

Dodano 14 listopada 2017, w Bez kategorii, przez krzysztofsobczak

Jak w każdy wtorek serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na mój dyżur w sprawie skarg i wniosków do urzędu gminy w Wieniawie. Jestem do Państwa dyspozycji do godziny 14.00. Zachęcam do dzielenia się informacjami z życia samorządu oraz bieżących potrzeb poszczególnych wspólnot. To Państwo, czynnie funkcjonując w swoich lokalnych społecznościach, najlepiej znacie potrzeby i rodzaje działań, jakie należy wdrożyć, by poszczególne miejscowości naszej gminy były środowiskiem jeszcze bardziej przyjaznym dla Mieszkańców.
Dziękuję wszystkim za udział w obchodach Święta Niepodległości. Dyrekcji, Nauczycielom Publicznej Szkoły Podstawowej w Wieniawie, za przygotowanie uroczystej akademii, przybliżającej architektów niepodległej Polski oraz prezentującej piękno pieśni patriotycznych, Księdzu Proboszczowi Januszowi Stanek, za odprawienie Mszy Świętej za Ojczyznę i wygłoszoną homilię, Stowarzyszeniu Kobiet i strażakom ze Skrzynna za organizację marszu i złożenie kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym I rocznicę odzyskania niepodległości, postawionym przez pracowników kamieniołomów w Skrzynnie, Dyrektorce GCKiS w Wieniawie, za organizację koncertu „W hołdzie wolności i miłości”, a artystom za niezapomniane wrażenia.
W dniu dzisiejszym przekazujemy projekt budżetu do Regionalnej Izby Obrachunkowej w Radomiu, w celu uzyskania opinii w przedmiotowej sprawie, projekt zostanie również przedstawiony Radnym Rady Gminy.
Rozpoczynają się prace związane z remontem dachy na domu nauczyciela Komorowie. Zostaną wykonane obróbki blacharskie i położone dwie warstwy papy termozgrzewalnej, w celu wykonania izolacji przeciwwilgociowej. Trwają prace związane z budową I etapu kanalizacji w Wieniawie, obecnie prowadzone są one w obrębie urzędu gminy i na ulicy kasztanowej, w zakresie realizacji przyłączy. Przepraszamy za utrudnienia związane z korzystaniem z dróg publicznych i parkingów w obrębie urzędu gminy, przychodni i przedszkola. Trwają również ostatnie prace związane z budową świetlicy w Pogroszynie. Z uwagi na warunki pogodowe i wysoki poziom wód gruntowych, powstały pewne trudności związane z zainstalowaniem zbiornika na ścieki.
Z okazji przypadającego w dniu dzisiejszym Dnia Seniora, pragnę w imieniu całego środowiska samorządowego Gminy Wieniawa, złożyć wszystkim Seniorom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha oraz samych pogodnych chwil, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Szczególne pozdrowienia kieruję do członków Klubu Seniora działającego przy GCK w Wieniawie i uczestniczących w programie Senior+ w Komorowie

Życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>