Wtorek w samorządzie

Dodano 22 sierpnia 2017, w Bez kategorii, przez krzysztofsobczak

W dniu dzisiejszym, konsultacje społeczne w zakresie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy odbywają się w Skrzynnie, w budynku biblioteki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką studium, by przedstawić swoje stanowisko w tym zakresie.
Jak w każdy wtorek zapraszam Państwa do urzędu gminy w Wieniawie, na mój dyżur w sprawie skarg i wniosków. Czekam na Państwa do godziny 12.30, ponieważ po tej godzinie wyjeżdżam na posiedzenie Zarządu Związku Gmin Radomka.
Trwa wyposażanie w niezbędny sprzęt gastronomiczny, stoły i krzesła konferencyjne, świetlicy wiejskiej w Kłudnie. Równocześnie prowadzone są również prace porządkowe wewnątrz obiektu jak i w jego obrębie.
Pracownicy urzędu gminy będą w dniu dzisiejszym w Sokolnikach Mokrych, gdzie zgodnie z harmonogramem prac zostanie zabezpieczona skarpa rowu chroniąca przed napływem wód opadowych z drogi gminnej, posesje prywatne. Prace te były zaplanowane już wcześniej, jednak z uwagi na konieczność ich wykonania w obecności Mieszkańców, zostały odłożone w czasie.
W dniu wczorajszym upłynął termin składania ofert w postępowaniu przetargowym w zakresie dowozu uczniów do szkoły i gimnazjum. Wpłynęły cztery oferty. Informacja na temat rozstrzygnięcia przetargu zostanie zamieszczona na naszych stronach internetowych. Bezpośrednio po podpisaniu umowy, zostaną ustalone trasy przebiegu kursów autokarowych, godziny odjazdów i zaplanowane przystanki.
Zachęcam do odwiedzania stron internetowych Gminy Wieniawa, na których na bieżąco informujemy o wszelkich pracach i inwestycjach prowadzonych na terenie gminy oraz publikujemy inne ważne informacje z życia samorządu.

Życzę wszystkim czytelnikom miłego i spokojnego dnia, a odpoczywającym udanej pogody i radosnych chwil na łonie natury.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>